Przejdź do treści
NOCMUZEUM
wydarzenie
Franciszkanie400
Przejdź do stopki

AKTUALNOŚCI

Treść

NOC MUZEUM 2024

NOC MUZEUM 2024

W tym roku zapraszamy do wspólnego odkrywania mrocznych sekretów naszego muzeum. Będzie strasznie... ciekawie, muzykalnie i fajnie!

Przerwa świąteczna

Przerwa świąteczna

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30 marca (sobota) - 1 kwietnia (poniedziałek) nasze oddziały będą nieczynne dla Zwiedzających.

Realizacja projektu archeologicznego

Realizacja projektu archeologicznego

Trwa realizacja projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Ochrona zabytków archeologicznych” pod nazwą własną: „Archeologia Biecza. Opracowanie i publikacja wyników badań z 2. połowy XX w. Cz. 1. Doku

Zespół badawczy

Zespół badawczy

Trwa realizacja projektu dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Ochrona zabytków archeologicznych” pod nazwą własną: „Archeologia Biecza. Opracowanie i publikacja wyników badań z 2. połowy XX w. Cz. 1. Dokumentacja i ceramika naczyniowa” na podstawie umowy 02561/23/FPK/NID zawartej 25 kwietnia 2023 roku.

Bieczanie wobec Zagłady - wykład

Bieczanie wobec Zagłady - wykład

Muzeum Ziemi Bieckiej we współpracy z Centrum Informacji o Dawnej Gminie Izraelickiej Biecz zaprasza na wykład poświęcony historii Zagłady w świetle dokumentów zgromadzonych w archiwum Midrasza.

Oświadczenie NIMOZ

Oświadczenie NIMOZ

Zachęcamy do zapoznania się z oświadczeniem dotyczącym poselskiego projektu ustawy o zmianie ustawy o ochronie i opiece nad zabytkami.

29168