Przejdź do treści
Franciszkanie400
FOLK
czerwien
Przejdź do stopki

ZAPYTAJ O...

Treść

Czy jest możliwość dopasowania tematu Państwa zajęć do realizowanych tematów w szkole?
Tematy naszych zajęć edukacyjnych w dużej mierze pokrywają się z zagadnieniami realizowanymi w szkole. Jeśli zależy Państwu na doprecyzowaniu konkretnych elementów, prosimy o taką informację podczas rezerwacji.

Chciałabym zamówić prelekcję dla moich uczniów - czy przyjeżdżają Państwo do szkół?
Tak, prosimy o informację min. 2 tygodnie przed planowanym terminem lekcji muzealnej.

Chciałabym zgłosić do udziału dwie klasy, czyli około 50 osób. Czy taka liczba wchodzi w grę?
Biorąc pod uwagę wielkość naszych obiektów i możliwości organizacyjne, sugerujemy podzielenie grupy - część uczestników będę zwiedzała ekspozycję, a reszta weźmie w tym czasie udział w warsztatach. Potem nastąpi zmiana.

Czy wystawiają Państwo fakturę za zajęcia?
Tak - prosimy o zgłoszenie tego faktu przed rozpoczęciem transakcji kupna biletów. Po wydrukowaniu paragonu nie ma możliwości wydania faktury.

Jaki jest koszt udziału w zajęciach?
Opłata za lekcję warsztatową to 100zł, lekcja muzealna kosztuje 50zł. W uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość obniżenia opłaty lub przekalkulowania jej adekwatnie do liczby uczestników.

DOSTĘPNOŚĆ

Czy jest możliwy udział w zajęciach edukacyjnych w przypadku Osób ze specjalnymi potrzebami?
Oczywiście! Dołożymy wszelkich starań, żeby czas spędzony w Muzeum Ziemi Bieckiej był czasem bezpiecznym i optymalnym dla każdego. Przy rezerwacji miejsc prosimy o wskazanie najważniejszych informacji, które pomogą nam dopasować lekcje muzealne i warsztaty.

Jestem osobą z ograniczeniami ruchu. Czy dam radę wziąć udział w zajęciach w tradycyjnej formie?
Nasza Sala Edukacyjna mieści się na parterze Kromerówki. Dysponujemy mobilną rampą podjazdową, dlatego pokonanie schodów prowadzących do Sali nie powinno stanowić problemu. W przypadku wydarzeń poza obiektem, prosimy o uprzednią informację telefoniczną lub e-mailową.

Moje dziecko ma dolegliwości neurologiczne i nie czuje się komfortowo w dużej grupie rówieśników. Czy jest możliwa realizacja wybranej lekcji muzealnej indywidualnie?
Tak, nie stanowi to żadnego problemu. Prosimy o sprecyzowanie potrzeb podczas rezerwacji terminu.

kontakt: Aleksandra Wańczyk
a.wanczyk@muzeum.biecz.pl

31769